Skärvätskor Oljor Smörjfett Övrigt

Rull och glidlager

BECHEM producera och levererar produkter för alla typer av krav och behov inom industrin och automotive sektorn.

Produktserier BECHEM High Lub, Ceritol, Berulub, Berutemp, Beruplex, Berutox mm

För att hitta rätt produkt, vänligen kontakta oss.

Teknisk specifikation

Beställ säkerhetsblad

Kontakt oss

Här hittar du din lokala Bechemexpert

Jan
Stenberg


0470-32 94 04
0702-77 75 51

jan@bechem.eu

Sandviken

Niklas
Svanbring


0470-32 94 03
0705-63 37 44

niklas@bechem.eu

Växjö

Tobias
Holm


0470-32 94 06
0768-49 00 53

tobias@bechem.eu

Vetlanda

Tommy
Lyckebäck


0470-32 94 05
0768-49 00 18

tommy.l@bechem.eu

Falköping

Jonas
Nilsson


0470-32 94 08
0702-52 55 47

jonas@bechem.eu

Växjö

Johan
Lundberg


0470-32 94 12
0768-49 37 00

johan.l@bechem.eu

Stockholm