Skärvätskor Oljor Smörjfett Övrigt

Kontakt

Vi finns nära ditt företag

Vårt huvudkontor ligger i Växjö men vi har säljare och representanter över hela Sverige. Vi tror på den personliga kontakten och kommer gärna ut på besök till din verksamhet.

Växel 0470-32 94 00

Fax 0470-240 60

Beställning

post@bechem.eu

0470-32 94 00

Huvudkontor

Hammargatan 11, 352 46 Växjö

Säljare

Jan
Stenberg


0470-32 94 04
0702-77 75 51

jan@bechem.eu

Sandviken

Niklas
Svanbring


0470-32 94 03
0705-63 37 44

niklas@bechem.eu

Växjö

Tobias
Holm


0470-32 94 06
0768-49 00 53

tobias@bechem.eu

Vetlanda

Tommy
Lyckebäck


0470-32 94 05
0768-49 00 18

tommy.l@bechem.eu

Falköping

Jonas
Nilsson


0470-32 94 08
0702-52 55 47

jonas@bechem.eu

Växjö

Johan
Lundberg


0470-32 94 12
0768-49 37 00

johan.l@bechem.eu

Stockholm

Order / Administration

Simone
Will


0470-32 94 01

simone@bechem.eu

Växjö

Laboratorium / Kvalitet & Miljöfrågor

Fredrik
Tingstedt


0470-32 94 07
0768-49 01 60

fredrik@bechem.eu

Växjö

Administration / Ekonomi

Mikael
Lövenmeyer


0470-32 94 11

mikael@bechem.eu

Växjö

Vi hör av oss.

Du kan också fylla i det här formuläret med dina frågor så kontaktar vi dig. Glöm inte att skriva ditt ärende så får du bättre service direkt!