Kontakt

Vi finns nära ditt företag

Vårt huvudkontor ligger i Växjö men vi har säljare och representanter över hela Sverige. Vi tror på den personliga kontakten och kommer gärna ut på besök till din verksamhet.

Växel +46 (0) 470-32 94 00

Fax +46 (0) 470-240 60

Beställning

post@bechem.eu

+46 (0) 470-32 94 00

Huvudkontor

Hammargatan 11, 352 46 Växjö

Lager

Bredemadsvägen 3, 341 34 Ljungby

Lager telefon

+46 (0) 70-976 10 20

Säljare

Jan
Stenberg


0470-32 94 04
0702-77 75 51

jan@bechem.eu

Sandviken

Niklas
Svanbring


0470-32 94 03
0705-63 37 44

niklas@bechem.eu

Växjö

Tobias
Holm


0470-32 94 06
0768-49 00 53

tobias@bechem.eu

Vetlanda

Tommy
Lyckebäck


0470-32 94 05
0768-49 00 18

tommy.l@bechem.eu

Falköping

Jonas
Nilsson


0470-32 94 08
0702-52 55 47

jonas@bechem.eu

Växjö

Johan
Lundberg


0470-32 94 12
0768-49 37 00

johan.l@bechem.eu

Stockholm

Johan
Englund


0726-44 81 10

johan@bechem.eu

Valbo

Casper
Lindblad


0726-44 50 31

casper@bechem.eu

Växjö

Order / Administration

Simone
Will


0470-32 94 01

simone@bechem.eu

Växjö

Labb / kvalitet ISO

Rikard
Hallerborn


0470-32 94 07

rikard@bechem.eu

Växjö

Administration / Ekonomi

Mikael
Lövenmeyer


0470-32 94 11

mikael@bechem.eu

Växjö

Vi hör av oss.

Du kan också fylla i det här formuläret med dina frågor så kontaktar vi dig. Glöm inte att skriva ditt ärende så får du bättre service direkt!